Regidories


Àrea d’Alcaldia
Comunicació i TIC
Raül Mudarra Carmona
informa@cubelles.cat
Igualtat
Maria Pilar Juste Sanz
igualtat@cubelles.cat
Programes d'integració europea
Rosa Fonoll i Ventura
alcaldia@cubelles.org
Seguretat Ciutadana
Rosa Fonoll i Ventura
policia@cubelles.cat

Àrea de Comunitat
Cultura
Ester Soler i Teruel
cultura@cubelles.cat
Esports
Narcís Pineda i Oliva
esports@cubelles.cat
Joventut
Narcís Pineda i Oliva
joventut@cubelles.org
Participació Ciutadana
Jacob Capardon Lizana
opic@cubelles.cat
Patrimoni local
Alexandra Corvillo Carmona
patrimoni@cubelles.cat

Àrea de desenvolupament urbà
Empresa i Emprenedoria
Trinidad Vicente Bernal
deconomica@cubelles.cat
Espai públic
Josep Ma. Hugué i Oliva
viapublica@cubelles.cat
Medi Ambient
Josep Ma. Hugué i Oliva
mediambient@cubelles.cat
Turisme, Comerç i Fires
Trinidad Vicente Bernal
turisme@cubelles.cat
Urbanisme
Rosa Fonoll i Ventura
serveistecnics@cubelles.cat
Ocupació
Narcís Pineda i Oliva
solcub@cubelles.cat

Àrea de Serveis a les Persones
Benestar Social
Alexandra Corvillo Carmona
ssocials@cubelles.cat
Ensenyament
Ester Soler i Teruel
ensenyament@cubelles.cat
Gent Gran
Alexandra Corvillo Carmona
ssocials@cubelles.cat
Igualtat
Maria Pilar Juste Sanz
igualtat@cubelles.cat
Salut
Maria Pilar Juste Sanz
salut@cubelles.cat

Àrea de Govern
Contractació
Jacob Capardon Lizana
contractacio@cubelles.cat
Hisenda
Raül Mudarra Carmona
intervencio@cubelles.cat
Recursos Humans
Alexandra Corvillo Carmona
rrhh@cubelles.cat
Logotip CC Ajuntament de Cubelles
  • Plaça de la Vila, 1
  • 08880 Cubelles
  • Fax 938951023